Wszystko, co musisz wiedzieć przed przeprowadzką do Melbourne

Czy szukałeś sposobów na przeprowadzkę do Melbourne, aby osiągnąć inne doświadczenie życiowe? To miasto jest tętniącym życiem miejscem, aby zdobyć zabawę, którą chcesz. Jest to miasto znane z różnych rzeczy, takich jak edukacja, opieka zdrowotna, infrastruktura i wiele innych rzeczy. Całkowita populacja w tym kraju wynosi obecnie 4,9 miliona osób. Z drugiej strony, ludzie mogą nie wiedzieć, że jest to również fantastyczne miasto do osiedlenia się jak Londyn.

Nadaje się do prowadzenia różnego rodzaju działalności, takich jak hotele, restauracje, moda itp. Ciepły klimat ułatwił obcokrajowcom aklimatyzację do warunków pogodowych. W 1850 roku, w wyniku złota odkrytego w mieście doprowadziły do ogromnego bogactwa, a ludzie, którzy byli zaangażowani w transakcję złota również znaczne zyski na rynku. Ekonomista z Melbourne nazwał miasto “Najbardziej żywym miastem na świecie” i istnieją różne powody przeprowadzki do Melbourne.

Różne powody przeprowadzki do Melbourne

1. Plaże:

Miasto ma niektóre z plaż można zobaczyć w Australii. W sezonie letnim ludzie wychodzą, aby spędzić czas ze swoimi bliskimi. Jeśli jesteś typem, który ceni naturę, możesz spędzać czas tutaj. Różnych turystów na całym świecie nie przychodzą tutaj, aby mieć obfitą radość w tym nadmorskim regionie.

2. Liczne możliwości podróżowania:

Nie ma wątpliwości, że to miasto Melbourne (Australia) znajduje się w sąsiedniej pozycji od Wielkiej Brytanii, ale to nie powstrzymuje ludzi w Melbourne przed podróżowaniem do innych krajów, takich jak Fidżi, Japonia, Nowa Zelandia, Singapur itp. Korzystając z transportu międzystanowego, można odkryć inne przygody. Nawet w Australii, można podróżować do innych miast, takich jak Adelajda, Sydney, Victoria, itp.

3. Przyrody:

Miał różne gatunki zwierząt, które nie są dostępne w innych krajach. Szacuje się, że ponad 320 różnych gatunków z wielu części świata można znaleźć tutaj. Idealne miejsce, aby zobaczyć te zwierzęta będzie Melbourne Zoo, i masz zamiar zobaczyć różne zwierzęta, takie jak słonie, emus, kangury, itp.

4. Transportu:

System transportu w Melbourne jest dość przystępne w porównaniu do innych miast w Australii. Mają 24-godzinny system transportu do przewozu ludzi do różnych miejsc. Istnieje aplikacja dla pasażerów do korzystania z pokładu następnych dostępnych pojazdów. Nawet o północy na drodze wciąż jeżdżą pojazdy.

5. Żywności:

Jeśli jesteś typem, który lubi specjalne przysmaki, istnieją różne restauracje i kawiarnie do kupowania egzotycznych posiłków. Dobrą rzeczą w posiłku jest to, że pochodzą one w różnych odmianach, takich jak nowoczesne lub tradycyjne smaki, aby zapewnić różne wybory dla ludzi do zakupu.

6. Wysokiej jakości opieka zdrowotna:

Nie ma prawie nikogo, kto nie pragnie mieć dobrego zdrowia, a właściwym sposobem na uzyskanie tego jest pobyt w mieście, w którym istnieje wysokiej jakości opieka zdrowotna. Melbourne ma szeroki specjalistów medycznych z wieloletnim doświadczeniem, aby zapewnić obywatelom wysokiej jakości opiekę zdrowotną. W związku z tym, będziesz miał ekspertów, aby zaspokoić swoje zdrowie.

7. Serdecznie witamy:

Ludzie w Melbourne są przyjaznymi ludźmi, którzy są gotowi powitać cudzoziemców w swoim kraju. Jest to jeden z powodów przeprowadzki do Melbourne, ponieważ obywatele nie dyskryminują obcokrajowców. Zawsze jest miejsce, aby pomieścić ludzi o różnych kulturach.

Proces i koszt przeprowadzki do Melbourne

Ponieważ Melbourne jest miastem w Australii, musisz przejść przez australijskiego prawnika imigracyjnego, aby upewnić się, że dokumenty są dostępne, aby spełnić zasady imigracyjne. Zazwyczaj przetwarzanie wizy może trwać od 9 do 12 miesięcy, zanim wiza będzie samotna, aby podróżować z kraju zamieszkania do Melbourne. Istnieje sześć kroków lub procedur, które należy wykonać w przypadku migracji wykwalifikowanych, a oto one:

Krok 1: Akredytacja doświadczenia zawodowego i studiów

Rodzaj pracy, którą wykonujesz, określi organy, które będą akredytować Twoje doświadczenie zawodowe i kwalifikacje akademickie. Istotą tego jest zapewnienie, że spełniają się one z australijskim standardem. Jeśli kwalifikujesz się do akredytacji, otrzymasz list certyfikacyjny i zapłacisz pewną kwotę pieniędzy organowi odpowiedzialnemu. Zatwierdzenie wniosku może potrwać do 2 do 3 miesięcy.

Krok 2: Biegłość w języku angielskim

Istotne jest, aby mieć biegłość w języku angielskim, zwłaszcza dla osób nieanglojęzycznych, a IELTS jest testem językowym, który obejmuje pisanie, mówienie, czytanie i słuchanie. W tym teście językowym osoba ubiegająca się o wizę musi uzyskać co najmniej 6 z 9 punktów, aby spełnić wymogi wizowe. Istnieją różne wcześniejsze pytania dostępne do przygotowania kandydatów do egzaminu, co jest określoną kwotą dla wnioskodawcy do zapłaty.

Krok 3: Wyrażenie zainteresowania

Odbywa się on w ramach wyboru umiejętności, a wnioskodawca jest wezwany przez rząd australijski do tego. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy wnioskodawca ma interes w składaniu wniosku za pośrednictwem Skillselect.

Krok 4: Aplikacja nominacji państwowej

Dla wnioskodawców ubiegających się o wizę nominowaną przez państwo, idealnym sposobem na naśladowanie jest nominacja rządu stanowego. Istnieją różne procedury do naśladowania dla tego wniosku o nominację państwa. Jeśli masz szczęście, nie będziesz musiał uiszczać żadnych opłat za jego stosowanie, a to trwa od 1 do 4 tygodni, zanim decyzja w sprawie wniosku zostanie zatwierdzona przez rząd stanowy.

Krok 5: Wniosek wizowy

Wniosek wizowy znajduje się w Internecie, a osoby ubiegające się o wizę powinny upewnić się, że mają oryginalne kopie dokumentów, takich jak doświadczenie zawodowe, dokumentacja finansowa, rejestry karne, ważny paszport, dwie fotografie itp. Opłata za pierwszą wizę dla osoby ubiegającej się o wizę wynosi 3755 AUD, podczas gdy może to być dodatkowa opłata w wysokości 4890 AUD dla osoby powyżej 18 roku życia i osoby nieanglojęzycznej. Powodem tych dodatkowych opłat jest zapisanie osoby na zajęcia w języku angielskim.

Krok 6: Badanie

Obejmuje badania lekarskie i policyjne w celu upewnienia się, że wnioskodawca spełnia wymagania zdrowotne i charakterowe. Lekarz zawodowy przeprowadza test medyczny dla wnioskodawcy, aby zobaczyć, czy jest w dobrym stanie zdrowia. Inną rzeczą jest certyfikat policji, aby wiedzieć, albo wnioskodawca ma dobre lub złe zachowanie.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here