Przewodnik dla początkujących: Jak całkowicie migrować do Australii

Pierwsze australijskie indygeny okupowały kontynent przez około 65 000 lat, co nastąpiło z powodu początkowego przybycia holenderskich odkrywców, którzy wyemigrowali w XVII wieku. W 1770 roku połowa wschodniej części Australii została zajęta przez Wielką Brytanię i była to pierwsza grupa ludzi, którzy osiedlili się w Australii, migrując z Nowej Południowej Walii 26 stycznia 1788 roku. Populacja osób zamieszkałych w tym regionie stale się powiększała. W 1850 roku wielu obcokrajowców wyemigrowało z różnych części Europy, aby osiedlić się w Australii, a były to najwcześniejsze imigracja australijska.

Minęło wiele dziesięcioleci, a kraj ten został uznany za stabilny liberalny demokratyczny system polityczny. Rząd w Australii utworzył różne monarchii konstytucyjnej składa się z sześciu państw i dziesięciu terytoriów. Kraj ma różne wyspy, i to jest kraj z największą masą lądową w Oceanii. To zaskoczy Cię wiedzieć, że kraj wzrósł geometrycznie, a całkowita populacja wynosi około 26 milionów. Istnieją regiony metropolitalne w tym kraju, który wymaga wysokiego standardu życia, takich jak Brisbane, Perth, Adelajda i Melbourne.

Zanim zaczniesz migrować do Australii, możesz zabrać Cię tam na różne sposoby. Jest to obowiązkowe, aby spełnić podstawowe wymagania wymagane przez australijskiego prawnika imigracyjnego. Proces wizowy dla australijskiej imigracji wynosi od 9 do 12 miesięcy, aby wiza była gotowa. Ważne jest, aby znać rodzaj wizy, którą chcesz, ponieważ pozwoli Ci to mieć pomysł na ten, o który powinieneś się ubiegać. Jeśli byłeś zdezorientowany co do różnych Wiz australijskich mamy, będziemy oświeceni.

Rodzaje Wizy Imigracyjnej Australii

Istnieje kilka Wiza imigracyjna Australia, a oto są one:

1. Wizy zawód wykwalifikowany:

Ta wiza jest dla wysoko wykwalifikowanych pracowników, i to może być sponsorowane przez poszczególne państwa w Australii, które są w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników. Z drugiej strony, kandydaci do tego rodzaju Wizy są dostępni za pomocą systemu punktowego. Ta dobrze uznana wiza robocza została założona w roku 1996 i zdarza się, że jest to wiza 457.

2. Wiza studencka:

Wiza studencka jest dla studentów zagranicznych, którzy chcą studiować w Australii albo na studia licencjackie lub podyplomowe. Istnieją różne kategorie wiz studenckich, a zanim otrzymasz wizę studencką (pozwolenie na naukę), szkoła musi wysłać list wstępu, aby wskazać, że przyjęli cię jako część swoich uczniów.

3. Wiza rodzinna:

Wiza ta jest przyznawana cudzoziemcom na podstawie więzi rodzinnych w Polsce. Na przykład, jeśli masz członka swojej rodziny, który mieszka w Australii, albo twoi rodzice, dziadkowie, lub krewnych rodziny. Ta wiza rodzinna może być dana, aby uzyskać dostęp do kraju, ale musisz spełnić odpowiednie dokumenty, aby uzyskać wizę rodzinną dla australijskiej imigracji.

4. Wiza wakacyjna:

Jest to mniej więcej jak zezwolenie na pobyt, aby umożliwić cudzoziemcom podróż do Australii. Dzięki tej wizie osoba może podjąć pracę do pracy w Australii podczas wakacji. Pod kątem młody obcokrajowcy, oni puszka do Podróżować Do Australia rezygnować kolejne ten normalny kosztowny wydatki, i ten pozwala im wobec znaleźć sponsorzy w ten przyszły.

5. Wiza dla inwestorów:

Zagraniczny inwestor, który chce inwestować w Australii, musi posiadać wizę dla inwestorów. Posiadanie pieniędzy lub spełnienie wymogów finansowych pokazuje, że inwestor jest gotowy zainwestować swój majątek w kraju. Jest egzamin, który muszą podjąć, aby stać się obywatelem Australii. Ludzie chcą podróżować do Australii z różnych powodów, ale różne rzeczy sprawią, że podróż do Australii.

Powody imigracji w Australii

W kraju zdarza się, że wielu szczęśliwych obywateli, których nie można porównać do innych krajów na świecie. Mają dobry produkt krajowy brutto (PKB), wysoki poziom bezpieczeństwa, dobre wsparcie społeczne, a średnia długość życia jest również wysoka. Ponieważ składa się z różnych ludzi z całego świata, doprowadziło to do ich różnych kultur. Oto powody imigracji Australia:

1. Społeczeństwo tolerancyjne:

W tym kraju nie ma to jak dyskryminacja. Doprowadziło to do dużej liczby cudzoziemców opuszczających swój kraj zamieszkania, aby osiedlić się tutaj. Bez względu na kraj, który przyjeżdżasz od obywateli Australii, nie spojrzy na Ciebie. Jest to dom dla osób, które zostały zadane z łamania praw człowieka w ich kraju.

2. Wielka ekologia:

System ekologii w tym kraju jest świetny pod względem wody, powietrza i dobrej topografii. Dlatego, jeśli wchodzisz tutaj jako cudzoziemiec masz zamiar doświadczyć atmosfery, która różni się od kraju zamieszkania. Turysta, który wyemigrował ze swojego kraju do Australii, ujawnił swoje doświadczenia, które napotkali ze względu na przyjemne warunki pogodowe.

3. Unikalna natura:

Fauna i flora Australii różnią się od innych krajów. Kraj ten ma unikalne gatunki zwierząt, a niektórych z tych gatunków nie można znaleźć na innych kontynentach. Rząd Australii zabezpieczył swoją dziką przyrodę, co pomogło w walce z wyginięciem zwierząt. Jeden z największych basenów Amazonki na świecie znajduje się w tym kraju.

4. Wysokiej jakości opieka medyczna:

Opieka zdrowotna w tym kraju jest na wysokim poziomie i jest to widoczne zarówno w prywatnej, jak i publicznej opiece zdrowotnej. Imigranci posiadający status stałego pobytu mogą korzystać z opieki medycznej. Nawet jeśli trzeba zapłacić przed uzyskaniem pomocy medycznej, opłata została dotowana, aby umożliwić ludziom o niskich dochodach, aby sobie na to pozwolić.

5. Dobre bezpieczeństwo:

Jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych krajów na świecie. Oznacza to, że poziom przestępstw jest minimalny w porównaniu z krajami takimi jak Meksyk, Chile i wiele innych. Jako zagraniczny przedsiębiorca w Australii, będziesz mógł robić swoje interesy ze spokojem, ponieważ nie ma hoodlums do inwazji na finanse. W tym momencie poznajmy inny program imigracyjny Australii.

Różne rodzaje programów imigracyjnych Australii

Istnieje kilka sposobów migracji do Australii, a oto one:

1. Student Australia Program imigracyjny:

Niektórzy zagraniczni studenci mają zamiar nauki w Australii. Dla tych studentów, wiza studencka jest wydawane do nich, aby uzyskać wstęp do szkół średnich, zawodowych lub szkolnictwa wyższego. Student może zdecydować się na zamieszkać w Australii po ukończeniu studiów. W tym okresie student może ubiegać się o tymczasową wizę dla absolwentów, aby umożliwić mu zachowanie pracy. Cena za wizę studencką w Polska wynosi 423 USD, a cena zmienia się ze względu na inne czynniki wpływające na nią.

Rząd Australii umożliwił studentom wybór pracy w niepełnym wymiarze godzin, aby zaspokoić swoje wydatki. Jest stała godzina pracy dla studentów do pracy w tygodniu, a to 20 godzin. Musisz mieć gotowe dokumenty, takie jak list akceptacyjny ze szkoły, zaświadczenie o języku, sprawozdanie finansowe, raport medyczny, świadectwa więzi rodzinnych itp. Świadectwo więzi rodzinnych pokazuje, że uczeń wróci do swojego kraju po ukończeniu szkoły w Australii.

2. Profesjonalny Program Imigracyjny Australii:

Ten program imigracyjny jest dla profesjonalistów z różnych części kraju. Kiedy jesteś wykwalifikowanych w jednej rzeczy lub innych, kwalifikujesz się do tego programu imigracyjnego. To różni się od programu imigracji pracy, ponieważ nie masz żadnej oferty pracy na ziemi, jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, to znaleźć umiejętności, które cię interesują. Kandydat musi zdobyć co najmniej 65 punktów w każdym specjalnym teście dla programu imigracyjnego, wymagany jest pewien poziom biegłości w języku angielskim, wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Dla cudzoziemców, których umiejętności są w zawodzie, lista ma wysoką tendencję do zarządzania w tym programie imigracyjnym Australii, a jeśli ich wykształcenie i doświadczenie zawodowe pasuje do australijskich standardów, zostaną one wybrane. Niektóre z tych popularnych obszarów umiejętności są medycyna, inżynieria, praca społeczna, technologia informacyjna, architektura, hutnictwo, itp. Cudzoziemiec musi być w wieku od 18 do 45 lat, bez rejestrów karnych, wolne od infekcji, dobre sprawozdanie finansowe, zweryfikowane kwalifikacje zawodowe, itp.

3. Program imigracyjny Labour Australia:

Jeśli masz szczęście, aby dostać pracę lub pracę w Australii, można przenieść się do kraju za pośrednictwem systemu nominacji pracodawcy. Przegląd wizy dla programu imigracyjnego może potrwać 12 do 15 miesięcy, a to kosztuje całkowitą kwotę około 2,764 USD. Ważne jest, aby spełnić wymagany proces, aby uzyskać program imigracyjny Labour Australia. Jeśli masz jakieś kwalifikacje zawodowe, musisz je przygotować. Australijski pracodawca otrzyma numer referencyjny transakcji, który zostanie podany zagranicznemu kandydatowi.

4. Biznes i Inwestycje Australia Program imigracyjny:

Jest to dla przedsiębiorców, inwestorów biznesowych, venture capitalists, itp., którzy chcą inwestować swoje bogactwo w Australii. Pomagają one w tworzeniu miejsc pracy i tworzeniu napływu kapitału w celu uzupełnienia niedoboru towarów i usług. Przed wyemigrowaniem za pośrednictwem tego programu, inwestor musi przeprowadzić badanie rynku lub studium wykonalności, aby umożliwić mu wypisanie dobrze szczegółowego planu biznesowego. Po zakończeniu badania mogą zadeklarować zainteresowanie ubieganiem się o wizę australijską.

Istnieją wymagania dla tego typu programu imigracyjnego. Na przykład, każdy, kto ubiega się o to nie powinien być więcej niż 55 lat. Taki kandydat powinien mieć doświadczenie biznesowe i zawodowe. Rząd Australii będzie chciał, abyś złożył różne dokumenty, takie jak sprawozdanie finansowe, biznesplan, certyfikat językowy, historia medyczna, kwalifikacje potwierdzające itp. Jeśli masz zamiar złożyć inne dokumenty, oficerowie imigracyjni zwróci uwagę.

5. Małżeństwo Australia Program imigracyjny:

Jest to jeden z najprostszych sposobów, aby przenieść się do Australii. Nie ma to jak edukacja, umiejętności językowe, a nawet doświadczenie zawodowe. Ważne jest, aby zapewnić specjalną wizę dla pana młodego lub panny młodej. Wiza pozwoli albo pana młodego lub panny młodej do podróży do Australii bez przeszkód z australijskich oficerów imigracyjnych.

Po zamówieniu, para może zdecydować się na przetwarzanie wizy stałego pobytu, aby stać się stałym obywatelem. Podczas tej wizy małżeńskiej powinien istnieć gotowość partnera do sponsorowania opłaty wnioskodawcy, zaświadczenia lekarskiego, paszportu, fotografii i innych istotnych dokumentów.

6. Łączenie rodzin Australia Program imigracyjny:

Jest to kolejna metoda ubiegania się o wizę australijską. Jeśli masz krewnych wyjeżdżających w Australii, mogą ubiegać się o wizę dla Ciebie. Na przykład, jeden z krewnych rodziny nie czuje się zbyt silny w Australii, on lub ona może złożyć wniosek wizowy, aby przyjść do opieki nad nim. Będzie to wymagało uzyskania wizy tymczasowej lub stałej, aby umożliwić pobyt w Polsce.

7. Program imigracyjny Dla Organizacji Humanitarnej w Australii:

Osoby, które wyemigrowały ze swojego kraju zamieszkania z powodu jednego lub drugiego problemu i nie chcą wracać do domu, aby uniknąć prześladowań ze strony rządu. Rząd Australii może podjąć decyzję o przyznaniu indywidualnego azylu, aby umożliwić im pobyt w Australii. Uchodźca może ubiegać się o tę wizę z innego kraju lub na terenie Australii.

CZY CHCESZ STUDIOWAĆ I PRACOWAĆ W AUSTRALII? WYPEŁNIJ PONIŻSZĄ OCENĘ I ZABEZPIECZ SWOJĄ POZYCJĘ.
Zostań obywatelem Australii

Jest to ostatni etap australijskiej imigracji dla osób, które będą chciały uzyskać pewne prawa, które nie są przyznawane stałym rezydentom. Na przykład prawo do głosowania i głosowania. Obywatelstwo australijskie pozwoli osobie podróżującej do różnych krajów na całym świecie. Musisz mieć wymagania, aby otrzymać obywatelstwo. Osoba musi mieszkać w Australii przez co najmniej 4 lata, bez karalności, biegłości w języku angielskim i innych dokumentów.

Większość krajów pierwszego poziomu nie oferuje swojego obywatelstwa przypadkowym osobom, aby uniknąć uciążliwości. To jest główny powód, dla którego musisz spędzić kilka lat, aby upewnić się, że jesteś certyfikowany, aby stać się jego obywatelami. Podczas pobytu w Australii dobrze jest mieć czysty rekord, aby uznać go za status stałego pobytu, który pomoże Ci uzyskać dostęp do innych krajów rozwiniętych na innych kontynentach.

Wniosku:

Migracja do Australii musi zebrać dokumenty przed złożeniem wniosku o wizę. Jeśli trudno ci poznać typ, o który możesz się ubiegać, australijski oficer imigracyjny pomoże Ci wybrać odpowiedni. Jednym ze sposobów na to jest sprawdzenie australijskiego agenta migracyjnego, aby znaleźć agenta, aby zmniejszyć obciążenie dla Ciebie.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here