Jak wyemigrować do Singapuru & Zostań stałym rezydentem

Czy nie możesz się doczekać, aby wyemigrować do Singapuru? Czy chcesz również zostać stałym rezydentem Singapuru? Ta treść szczegóły wszystko, co musisz wiedzieć o singapurskich programów imigracyjnych i ścieżek do stania się stałym pobytem w Singapurze.

Singapur jest krajem azjatyckim i globalnym centrum finansowym z tropikalnym klimatem i wielokulturową populacją. Znajduje się wokół wyspy miasto-państwo u południowych Malezji. Jednak jest powszechnie postrzegany jako “miasto Lion”, mają jeden z najlepszych ośrodków turystycznych, uniwersytet, a także wielkie firmy dla start-upów i biznesu. Te rzeczy sprawiają, że Singapur jest jednym z najbardziej pożądanych krajów imigracji.

Jako nowicjusz lub cudzoziemców oczekuje migracji do Singapuru, a także stać się stałym miejscem zamieszkania, istnieją pewne ścieżki i opcje można śledzić, aby to osiągnąć. Jednak niezależnie od tego, którą ścieżkę wybierzesz, zależy od kryteriów i kwalifikacji, które osiągnąłeś.

Pozwólcie, że szybko podkreślę korzyści płynące z zostania stałym rezydentem Singapuru. Będę również podkreślić ścieżki do stania się stałym pobytem w Singapurze i wyjaśnić dwie główne ścieżki do uzyskania Singapuru stałego rezydenta, który obejmuje wizy studenckie i pracownie.

Korzyści z stałego pobytu w Singapurze

 • Możesz podróżować do i z Singapuru bez konieczności ubiegania się lub wizy podróżnej w Singapurze. Zostanie otrzymana niebieska karta, która może pełnić rolę dokumentów tożsamości
 • Możesz dołączyć współmałżonka lub dzieci poniżej 21 roku roku lub wniosek o pobyt stały
 • Możesz ubiegać się o wizę długoterminową dla swoich rodziców
 • Możesz swobodnie zmieniać pracę w Singapurze bez konieczności uzyskania pozwolenia na pracę
 • Po wielu latach posiadania statusu stałego pobytu, możesz ubiegać się o obywatelstwo Singapuru i korzystać z wielu innych korzyści

Drogi do zostania stałym rezydentem Singapuru

 1. Możesz stać się stałym rezydentem w Singapurze, jeśli jesteś współmałżonkiem obywatela Singapuru lub stałego rezydenta Singapuru
 2. Możesz również stać się stałym rezydentem Singapuru, jeśli jesteś niezamężnym dzieckiem w wieku poniżej 21 lat urodzonym w kontekście legalnego małżeństwa z obywatelem Singapuru lub stałym rezydentem lub które zostało legalnie przyjęte przez
 3. Możesz również stać się stałym rezydentem, jeśli jesteś w wieku rodzica obywatela Singapuru
 4. Ponadto możesz zostać stałym rezydentem, jeśli jesteś posiadaczem przepustki S lub karty zatrudnienia
 5. Jako student studiujący w Singapurze jest również droga do stania się stałym rezydentem Singapuru
 6. Możesz również stać się stałym rezydentem Singapuru przez inwestycje

Teraz już przeszedł przez ścieżki na coraz stałego pobytu w Singapurze. Chcę wyjaśnić, w jaki sposób można przynajmniej osiągnąć wizę lub przepustkę do pracy w Singapurze, a także dla cudzoziemców, którzy chcą studiować w Singapurze, w jaki sposób można również uzyskać wizę lub przepustkę studencką w Singapurze.

Jak uzyskać wizę pracowniczą w Singapurze

W Singapurze nie ma czegoś takiego jak wiza pracownicza, używają terminu, przepustki do pracy. Więc szybko podkreślić różne prace przejść dostępne w Singapurze i jego wymagania. Jest to metoda emigracji do Singapuru.

Rodzaje wizy pracowowej w Singapurze i kwalifikowalności

Spersonalizowana przepustka do pracy: Ten zalicznik pracy jest uzyskiwany tylko przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają już istniejący przepustkę na pracę lub zagranicznego profesjonalistę. Jednak ci profesjonaliści muszą zarabiać roczną stałą pensję w wysokości $144,000.

 1. S Pass: Ten przepustka do pracy jest uzyskiwana przez osoby średniej klasy, która jest ustalona na minimum $ 2200 miesięcznego wynagrodzenia i spełnia kryteria.
 2. Employment Pass: Ten przepustka do pracy jest uzyskiwana przez osoby zawodowe, które są ustalone na minimum $3,600 miesięczne wynagrodzenie i spełnia kryteria.
 3. Pozwolenie na pracę: Singapur ma również pozwolenie na pracę dla zagranicznych pracowników domowych, wykonujących artiste, a także dla pracowników zagranicznych, którzy wykonują prace budowlane, morskie, sektor usług itp.
 4. Entre Pass: To jest dla cudzoziemców, którzy chcą rozpocząć działalność gospodarczą w Singapurze
  Training Employment Pass: Może to być uzyskane przez specjalistów, którzy przechodzą szkolenie praktyczne, a także zarabiają co najmniej $3,000 miesięcznie
 5. Zdawalność na utrzymaniu: Uzyskuje to małżonek lub dzieci posiadaczy przepustki S lub z karty zatrudnienia

Inne wizy lub karnety pracownicza obejmują zezwolenie na pracę szkoleniową, urlop wypoczynkowy, list zgody, długoterminową kartę wizyt i różne karty pracy.

Jak uzyskać wizę do singapurskiego studiów

Singapur jest jedną z najlepszych opcji dla studentów z zagranicy poszukujących światowej klasy edukacji. Jednak instytucje są na najwyższym poziomie, dobrze ułatwione z jednym z najbardziej wykwalifikowanych ekspertów i specjalistów.

Wymagania, aby uzyskać legitymację studencką w Singapurze

 • Ważny paszport, który musi wynosić co najmniej 3 miesiące po programie studiów
 • Ważny dowód tożsamości
 • Najnowsze zdjęcie w stylu paszportowym
 • List o przyjęciu od instytucji singapurskiej
 • Wydrukowano kopię formularza eForm 16 i eForm V36 z systemu aplikacji i rejestracji online legitymacji studenckiej.
 • Plan studiów (podpisany)
 • Wynik testu (tj. GMAT, TOEFL, GRE, IELTS)
 • Zaświadczenie lekarskie
 • Certyfikat Akademii i transkrypcje

Dowód finansowania

Powyższe wymagania są potrzebne, aby ubiegać się o kartę studencką w Singapurze. Ukończ rejestrację na SOLAR (singapurski oficjalny system rejestracji), wydrukuj formularz eForm 16 i złóż do ICA (immigration checkpoint authority) w celu oceny, uiścić niezbędne opłaty i czekać na zatwierdzenie przez ICA.

Jeśli chcesz wyemigrować do Singapuru i ubiegać się o legitymację studencką, przepustkę lub status stałego pobytu, możesz odwiedzić oficjalną stronę imigracyjną Singapuru i uzyskać do siebie swobodny dostęp przed złożeniem wniosku. Jeśli masz jakieś dalsze pytanie w odniesieniu do tego, jak można wyemigrować do Singapuru, stałego pobytu w Singapurze, Singapur legitymacji studenckiej, przepustki lub inne pytania związane, proszę dać mi znać za pośrednictwem sekcji komentarzy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here