Jak ubiegać się o wizę pobytową w Dubaju online

W tym artykule poprowadzę wszystkich, którzy migrują do Dubaju różnymi ścieżkami do pobytu w Dubaju i jak ubiegać się o wizę pobytową w Dubaju online.

Dubaj to miasto i emirat w Zjednoczonych Emiratach Arabskich znany z luksusowych zakupów, ultranowoczesna architektura i tętniące życiem sceny nocnego życia. Jest to jedno z największych miast do odwiedzenia dla turystyki. Jednak zamieszkałość w Dubaju nie jest złym pomysłem.

Istnieje tak wiele korzyści imigranci dostać podczas pobytu w Dubaju. Chciałbym wspomnieć kilka, a także poprowadzi Cię na różnych ścieżkach, w jaki sposób można uzyskać pobyt w Dubaju.

Korzyści z przebywania w Dubaju

 • Dubaj jest bardzo bezpiecznym miastem, które ma niskie wyniki w historii kryminalnej, a także ma wysoki poziom bezpieczeństwa. Nie pozwala swoim obywatelom lub rezydentom na posiadanie i noszenia broni, to jest więcej powodów, dla których ma niski do żadnego zapisu na temat przemocy i zgonów związanych z bronią.
 • Dubaj jest bardzo tani w okresach świątecznych. Możesz uzyskać wiele wysokiej końce pozycji w bardzo przystępnych cenach.
 • Stajesz się bardziej zglobalizowany w Dubaju niż jakikolwiek inny kraj, ponieważ istnieje możliwość mieszania się z innymi kulturami i uczenia się. Należy jednak pamiętać, że w Dubaju nie ma drogi do obywatelstwa.
 • Możesz stać się bardziej podróżował w Dubaju ze względu na jego współrzędnych i osi na świecie i terminalach.
 • Dubaj jest miastem, które oferuje tak wiele możliwości zatrudnienia
 • W Dubaju twoje międzynarodowe doświadczenie byłoby znacznie
 • W Dubaju masz szansę na rozłożenie bogactwa
 • W Dubaju możesz świętować nie tylko swój czas, ale wszystkich innych
 • W Dubaju benzyna jest znacznie tańsza w porównaniu z wieloma innymi miastami na świecie
 • Angielski jest obok drugiego języka w Dubaju
 • Istnieje wiele możliwości inwestycyjnych w Dubaju i wiele innych korzyści.

Teraz, gdy już podkreślił korzyści z pobytu w Dubaju, pozwól mi krótko wyjaśnić ścieżki, w jaki sposób można ubiegać się o wizę pobytową w Dubaju online.

Ścieżki do Dubai Residence Visa online

Istnieją różne ścieżki, aby uzyskać wizę pobytową w Dubaju online i obejmuje to;

 1. Wiza rezydenta uzyskana poprzez zakup nieruchomości
 2. Wiza rezydenta uzyskana dzięki zatrudnieniu w firmie w Dubaju
 3. Wiza rezydenta poprzez otwarcie firmy w Dubaju

Pozwolę sobie pokrótce wyjaśnić powyższe metody uzyskania wizy pobytowej w Dubaju online.

Wiza do Dubaju poprzez zakup nieruchomości

Każdy cudzoziemiec może łatwo uzyskać wizę pobytową w Dubaju poprzez zakup nieruchomości lub inwestycję w Dubaju. W innych, aby uzyskać wizę pobytową w Dubaju poprzez zakup nieruchomości, musisz kupić nieruchomości o łącznej wartości minimalnej 1 miliona AED. Po takim wprowadzeniu możesz łatwo ubiegać się o wizę pobytową w Dubaju online.

Wiza do Dubaju poprzez uzyskanie zatrudnienia

Gdy masz ofertę pracy w Firmie Dubaj i spełniasz ich wymagania i zostaniesz zatrudniony, pracodawca staje się Twoim sponsorem w uzyskaniu wizy pobytowej w Dubaju. Tak więc, gdy już masz ofertę pracy, można ubiegać się lub zezwolenie na pracę, a także uzyskać wizę pobytową w Dubaju. Jest to kolejna droga do uzyskania miejsca zamieszkania w Dubaju.

Rezydencja w Dubaju poprzez otwarcie firmy

Jako przedsiębiorca i chcesz założyć firmę lub firmę w Dubaju, to jest to ścieżka, którą możesz użyć, aby uzyskać wizę pobytową w Dubaju. Ponadto, zagraniczny wnioskodawca jest zobowiązany do wyznaczenia przedstawiciela prawnego, który jest również rezydentem ZEA do obsługi procedury włączenia przedsiębiorstwa.

Wyżej wymienione są ścieżki, aby uzyskać wizę rezydcją w Dubaju. Jednak możesz ubiegać się o wizę Dubaj online, a także przejść przez ich oficjalną platformę imigracyjną. W zależności od rodzaju wizy, o którą ubiegasz się, należy znać podstawowe wymagania dotyczące wniosku, takie jak paszport, fotografia, wyciągi bankowe i inne obowiązujące dokumenty. Jeśli masz jakieś dalsze pytania dotyczące wizy pobytowej w Dubaju, daj mi znać za pośrednictwem sekcji komentarzy. Pomoże to każdemu nowemu odwiedzającym poznać często zadawane pytania i odpowiedzieć na Careergigo w odniesieniu do tego tematu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here