Jak ubiegać się o Kanada Green Card Lottery 2021/2022

Ten artykuł zawiera szczegółowe informacje na temat treści związanych z loterią kanadyjskiej zielonej karty, programami wizowymi dotyczącymi różnorodności Kanady, jak ubiegać się o zieloną kartę Kanady i inne kanadyjskie informacje związane z imigracją.

Obecnie, zostały one tak wiele pytań odnoszących się do Kanada loterii zielonej karty, Kanada loterii wizowej i kilka innych tematów pokrewnych. Jednak czułem, że powinienem zaktualizować ten temat, więc każdy międzynarodowy cudzoziemców oczekuje migracji do Kanady w taki czy inny sposób dostaje dokładne informacje.

Co to jest Kanada Zielona Karta?

Termin “Zielona karta” jest stanem dokumentu powszechnie używanym w Stanach Zjednoczonych. Ten dokument jest tym, co sprawia, że ktoś lub międzynarodowy cudzoziemiec mieszka, studiuje, pracuje i mieszka na stałe w USA. W związku z tym, Kanada ma własną wersję “Zielonej Karty” popularnie znany jako Canadian Permanent Residency Card. Więc nie daj się pomylić, gdy używamy terminu “Zielona karta”, aby zastąpić “Kartę stałego pobytu”.

Co to jest Loteria Zielonej Karty?

Program loterii Green Card znany również jako program imigracyjny różnorodności jest programem loterii rządowej Stanów Zjednoczonych do otrzymania Karty Stałego Rezydenta Stanów Zjednoczonych. Jednak, to również rejestrowane, że w ujęciu rocznym; około 50.000 osób zagranicznych otrzymuje wizy w oparciu o szczęście na stałe mieszkać w Stanach Zjednoczonych w ramach programu loterii zielonej karty.

Co powinieneś wiedzieć o Kanada Green Card Lottery

Nie ma właściwie nic wiedzieć o Kanada loterii zielonej karty, ponieważ w tej chwili, rząd kanadyjski nie oferują programy loterii imigracyjnej. Chociaż, może zobaczyć niektóre platformy online obiecujące dostarczyć Kanada loterii zielonej karty, ale będą one oszustwa platform. Więc nie daj się natknąć. Będę was na bieżąco w każdej chwili rząd kanadyjski dokonać zmian w ich polityce imigracyjnej. Możesz również przejść przez treści, które opublikowałem na loterii wizowej Kanada.

Korzyści z Kanada Zielona Karta

Istnieje tak wiele korzyści dołączone do Kanada zielonej karty lub karty stałego pobytu, obejmuje to;

  • Świadczenia socjalne i medyczne
  • Możesz mieszkać, studiować i pracować w dowolnym miejscu w Kanadzie, jak obywatel Kanady
  • W przeciwieństwie do tymczasowych imigrantów, żadna opłata międzynarodowa nie jest powiązana z żadną z
  • Twoich działań. Na przykład cudzoziemcy, którzy studiują w Kanadzie jako imigranci tymczasowi, mogą
  • Po okresie pobytu możesz ubiegać się o obywatelstwo kanadyjskie
  • Otrzymasz również ochronę prawa kanadyjskiego, praw i wolności.

Pamiętaj, że jako stałe miejsce zamieszkania musisz płacić podatki, a także przestrzegać kanadyjskiego prawa i praw.

Jak zostać kanadyjskim stałym miejscem zamieszkania

Aby uzyskać zieloną kartę Kanada lub karty stałego pobytu, trzeba złożyć wniosek w ramach kanadyjskiego programu wiz imigracyjnych. Wcześniej opublikowałem przewodnik związany z Kanada Programy wizowe imigracyjne. Radzę przejść przez to i znać program, który jest najlepiej odpowiedni dla Ciebie. Gdy jesteś imigrantem z Kanady, możesz ubiegać się o kartę stałego pobytu z ich oficjalnej strony internetowej.

Podróżowanie z kartą stałego pobytu

Zaleca się, aby mieć ważny samochód stałego pobytu, gdy chcesz wrócić do Kanady, ponieważ gdy twoja karta stałego pobytu wygaśnie, nowy nie może być wysłany poza adres kanadyjski. Więc upewnij się, że odnowisz przed podróżą lub okres jest ważny do daty powrotu. Możesz też skorzystać z dokumentu podróży stałego rezydenta.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Kanada loterii zielonej karty, proszę dać mi znać za pośrednictwem sekcji komentarzy. Nie zapomnij podzielić się tymi informacjami ze znajomymi społecznościowymi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here