Jak szybko uzyskać wizę studencką w Danii

Wiza studencka w Danii jest kluczem do nauki w Danii dla każdego cudzoziemcego. Innymi słowy, jeśli nie możesz się doczekać ukończenia podstawowego studium młodzieży, szkolnictwa wyższego, liceum ludowego lub studiów doktoranckich jako cudzoziemiec, wskazane jest, aby najpierw uzyskać wizę studencką.

Mówiąc o najlepszych uniwersytetach na świecie, większość duńskich instytucji należy do najwyższej klasy instytucji zapewniającej studentom najszczęśliwsze życie, o których każdy może myśleć. Jednak po ukończeniu szkoły w Danii zawsze można dostać wysoko płatną pracę.

Istnieje kilka kroków wymaganych do przetwarzania Danii wizy studenckiej. Oczekuje się jednak, że każdy cudzoziemiec spoza Unii Europejskiej musi dostarczyć pewne dokumenty, zanim będzie mógł kwalifikować się do tego procesu.

Przede wszystkim, stąd jesteś migracji do Danii, aby studiować przez okres 3 miesięcy, to musisz uzyskać zezwolenie na pobyt na studia, ale jeśli jesteś obywatelem kraju UE / EOG lub Szwajcarii, nie trzeba ubiegać się o zezwolenie na pobyt.

Wymagania i uprawnienia

 • Po pierwsze, upewnij się, że zaoferowano Ci przyjęcie do wybranej instytucji i wydrukuj list potwierdzający to.
 • Musisz mówić i rozumieć określony język i musi być w stanie zrozumieć każdy z tego języka, który obejmuje duński, szwedzki, norweski, angielski lub niemiecki z rozsądnym poziomem biegłości.
 • Upewnij się, że twoje miejsce edukacji i programu edukacyjnego zostało zatwierdzone. Jednak twój program edukacyjny ma zostać zatwierdzony przez Duński Instytut Oceny.
 • Dowody stabilności finansowej, to znaczy, upewnij się, że masz wystarczający fundusz, aby utrzymać cię przez cały pobyt w Danii podczas studiów.
 • Jeśli masz mniej niż 18 lat, wymagane jest, aby twój rodzic musiał podpisać deklarację zgody, aby umożliwić Ci studia w Danii
 • Inne wymagania obejmują ważny paszport, kilka kopii fotografii w stylu paszportowym, akt urodzenia (jeśli dotyczy) i opłatę za aplikację.

Jak ubiegać się o wizę studencką w Danii

 • Po pierwsze, utwórz identyfikator zamówienia sprawy, który wyświetli monit o podanie pełnego imienia i nazwiska, numeru paszportu, adresu e-mail. Aby utworzyć zamówienie sprawy, najpierw odwiedź ich oficjalną stronę, wybierz rodzaj edukacji, na którą chcesz się zapisać, wybierz “jak złożyć wniosek” i utwórz identyfikator zamówienia sprawy.
 • Następnie musisz uiścić opłatę za aplikację, wstawić identyfikator zamówienia sprawy i zweryfikować stan płatności.
 • Następnie musisz zebrać każdy ważny dokument do przetworzenia wniosku, który obejmuje otrzymanie płatności, kopię wszystkich stron w paszporcie, wcześniejszą rejestrację edukacyjną i dowód, że możesz wesprzeć się finansowo podczas nauki.
 • Wypełnij formularz zgłoszeniowy online, zobaczysz również formularz ST1 na ich oficjalnej stronie, jak połączone w kroku 1.
 • Następnie złóż wniosek.
 • Wreszcie, musisz odwiedzić ambasadę i ukończyć biometrię i wychwytywanie twarzy, aby twoja aplikacja została w pełni przetworzona.

Opłata manipulacyjna za wizę studencką w Danii

 • Jeśli masz obywatelstwo UE/EOG, nie musisz uiszczać opłaty. Jednak opłata manipulacyjna za wizę studencką w Danii wynosi 1900 DKK.
 • Czas przetwarzania wizy studenckiej w Danii

Normalny czas przetwarzania wizy studenckiej w Danii wynosi 2 miesiące.

Korzyści/Prawa Danii Zezwolenie na pobyt na studia

Prawo pobytu, a także studia.
Otrzymasz ograniczone zezwolenie na pracę, co oznacza, że dostaniesz się do pracy do 20 godzin tygodniowo w regularnym okresie studiów (od września do maja) i możesz pracować w pełnym wymiarze godzin do czerwca, lipca i sierpnia.
Możesz zapisać się na programy stażowe.

Myślę, że to będzie wszystko na razie. Jeśli nadal występują trudności z przetwarzaniem wizy, proszę dać mi znać za pośrednictwem sekcji komentarzy i będę rzucać więcej światła lub zawsze można odnieść się do ich oficjalnego portalu imigracyjnego.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here