Jak szybko uzyskać obywatelstwo Niemiec przez inwestycje

Niemieckie obywatelstwo przez inwestycje jest otwierane dla zagranicznych mieszkańców, inwestorów, inwestorów kapitału podwyższonego ryzyka, aby inwestować i stać się obywatelami niemieckimi. Jest to aktualne po pobycie w kraju przez co najmniej osiem lat. Niemcy to kraj w Europie, jest powszechnie znany ze swojej urzekające bogatej i zróżnicowanej kultury, która ma historię przedstawioną w swoich projektach architektonicznych, katedrach, pomnikach itp.

Niemcy są uznawane za ogromną gospodarkę narodową w Europie i jest bardzo poszukiwane przez podróżnych na świecie, to będzie cię zainteresować, aby wiedzieć, że koszty życia w Niemczech jest przystępne i Niemcy są znane z naturalnej miłości do piwa i piłki nożnej. Zobaczymy korzyści płynące z zostania obywatelem Niemiec.

Korzyści z obywatelstwa Niemiec przez inwestycje

Poniżej znajdują się rzeczy, które mają tendencję do korzystania w wyniku stania się obywatelem niemieckim:

1. Niemiecki & Rezydencja Unii Europejskiej:

Jako obywatel Niemiec, otwiera drzwi dla imigrantów, aby korzystać z innych możliwości. Imigranci mają również dostęp do podróży do innych krajów europejskich, które są członkiem Unii Europejskiej.

2. Światowej sławy opieka zdrowotna:

W Niemczech mają wysokiej jakości opiekę zdrowotną, aby zaspokoić potrzeby swoich obywateli. Dobrą rzeczą w tej opiece zdrowotnej pochodzą one w dotowanej stawki, ponieważ są one sponsorowane przez rząd niemiecki. Dlatego nie musisz wydawać pieniędzy na pozyskiwanie opieki zdrowotnej jako obywatel.

3. Bezpieczeństwo osobiste:

Dla inwestorów przybywających do tego kraju, mogą być pewni, że ich inwestycja jest dobrze zabezpieczona przed przestępcami. Jest to główny powód imigracji zagranicznych inwestorów z innych krajów, takich jak Turcja, Republika Południowej Afryki, Liban itp.

4. Światowej klasy edukacja:

Inwestorzy zagraniczni, którzy uzyskali niemieckie obywatelstwo dzięki inwestycjom, ich dzieciom lub oddziałom, mogą zostać zapisani do dowolnej ze szkół w Niemczech. Dobrą rzeczą w szkole w Niemczech jest to, że mają dobre warunki do szybkiej nauki i asymilacji.

Wymagania inwestycyjne dla obywatelstwa Niemiec przez inwestycje

Dla nie-obywateli, którzy zamierzają inwestować i stać się mieszkańcami Niemiec, Oczekuje się, że spełniają następujące wymagania, aby umożliwić Ci zastosowanie:

  • Musisz zaakceptować prawa imigracyjne, które dotyczą samozatrudnienia.
  • Cudzoziemcy muszą uczestniczyć w działalności gospodarczej w lokalnej dzielnicy poprzez inwestowanie poprzez zakup nieruchomości lub podejmowania inwestycji przedsiębiorczości w funduszu rozwoju regionalnego.
  • Osoba składająca wniosek musi być głównym wnioskodawcą.
  • Wnioskodawca musi mieć co najmniej 18 lat.
  • Wnioskodawca nie może posiadać żadnego rejestru przestępstw.
  • Wnioskodawca może dodać do wniosku swojego partnera i dzieci poniżej 18 roku życia.

Czas przetwarzania dla Niemiec Obywatelstwo przez inwestycje

Obywatelstwo Niemiec przez wniosek inwestycyjny obejmuje jeden miesiąc, podczas gdy inne procedury dotyczące inwestycji i zatwierdzania przez władze mogą trwać dłużej. Czekając na jego przetworzenie, wnioskodawca powinien zapisać się do klasy niemieckiej, aby mieć pewien poziom biegłości w języku.

Wniosku

Niemieckie obywatelstwo przez inwestycje jest jednym z najszybszych sposobów stania się obywatelem tego kraju. Możesz inwestować w nieruchomości z 250.000 € i 100.000 € dla Funduszu Rozwoju Regionalnego. W takim stopniu można spełnić wymagania, to będzie brane pod uwagę dla tego typu obywatelstwa.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here