Jak łatwo uzyskać stałe miejsce stałego pobytu w Holandii.

Czy możesz wyobrazić sobie tego, kto chce zostać w kraju takim jak Holandia bez stałego pobytu w Holandii? Może to prowadzić do zagłady, katastrofy i katastrofalne dla każdego, kto chce spróbować. Holandia jest Europą Zachodnią z innymi małymi Wyspami Karaibskimi, które również mówią po holendersku. Dzieli różne granice z innymi krajami, takimi jak Francja, Belgia, Niemcy i Francja. Ten kraj ma cztery miasta metropolitalne, w których działalność gospodarcza rośnie, a tutaj są Rotterdam, Amsterdam, Utrecht i Haga.

Stałe miejsce zamieszkania w Holandii nie jest bezpłatne dla każdego, kto chce go uzyskać. Istnieją ceny, które należy zrobić dla tego rodzaju pobytu. Ten stały pobyt pozwala mieć przewagę w uzyskaniu innego miejsca zamieszkania z kraju, który jest częścią Unii Europejskiej. Dla kogoś, kto mieszka w Holandii od 5 lat nieprzerwanie może ubiegać się o to stałe miejsce zamieszkania. Przykładami obywateli, którzy mogą ubiegać się o to stałe miejsce zamieszkania, są obywatele Norwegii, Islandii i Lichtensteinu, ponieważ znajdują się w tym samym obszarze gospodarczym.

Korzyści z uzyskania stałego pobytu w Holandii

Istnieją korzyści, które są dołączone do tego miejsca zamieszkania, a oto one:

1. Nieokreślony pobyt w Niderlandach:

Osoba może pozostać w Holandii na zawsze lub na całe życie w zależności od czasu trwania, przez jaki dana osoba chce tam zostać. Wiele osób wykorzystało to jako aleję w podejmowaniu poszukiwań w innych krajach, w których mieszkają.

2. Wolność na rynku pracy:

Ten stały pobyt pozwala cudzoziemiec być zatrudniony przez każdego pracodawcę w Holandii. Jeśli są jakieś możliwości zatrudnienia, które pojawiają się podczas pobytu cudzoziemca, a to sprawia, że on lub ona kwalifikuje się do wzięcia w nim udziału.

Jak ubiegać się o stałe miejsce stałego pobytu w Holandii

Każdy kandydat, który tego potrzebuje, musi wypełnić formularz zgłoszeniowy online i przesłać go z powrotem. Aby uczynić go bardziej konkretnym, należy dołączyć dokumenty jako dowód. Przykłady tych dokumentów są następujące:

  • Umowa o pracę wskazująca, że wnioskodawca mieszka w Holandii od 5 lat, co może mieć również formę zaświadczenia o ubezpieczeniu zdrowotnym.
  • Dokumenty pobytowe dla osób, których kraje są członkami Unii Europejskiej.
  • Dowody emerytów potwierdzające, że zostałeś zatrudniony jako pracownik w Holandii.
  • Ważny paszport tożsamości.
  • Dowód wyciągu z konta bankowego.
  • Dyplom studenta integracji obywatelskiej
  • Wystarczające i zrównoważone fundusze

Wniosek ten można złożyć za pośrednictwem DigiD. Zanim będzie można to zrobić, muszą zdobyć zezwolenie na pobyt czasowy. Pomimo faktu, że składają wniosek o pobyt stały, tymczasowe jest nadal ważne. Następnie zostanie wysłana opłata za kwotę, którą muszą zapłacić.

Holandia Opłata za pobyt stały

Jeśli obywatel pochodzi z tej samej Unii Europejskiej, Szwajcarii lub Turcji, istnieje określona opłata, którą będzie musiał zapłacić, która wynosi 57 EUR (63 USD). Następnie od osób, które nie mają do 18 lat, ich opłata wynosi 30 EUR i wynosi około (33 USD). Istnieją inne opłaty dla tych, którzy chcą odnowić swoje stałe miejsce zamieszkania, i nadal jest to taka sama opłata zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here