Jak Dostać pewien Sponsorzy List pod kątem Wiza

Czy ubiegałeś się o jakąkolwiek wizę, ale wymaga listu sponsoringowego o wizę jako wsparcie finansowe, aby ci pomóc. Dlatego też, tam mają być potrzebny pod kątem ktoś wobec współpracownik ty na zewnątrz w pismo pewien sponsorzy list pod kątem pewien wiza. Pomoże to Ci i osobom pracującym w ambasadzie, aby udzielić Ci zezwolenia w podróży, ponieważ konsulat tego kraju dowie się, że nie jesteś finansowo prężny i ktoś płaci za wszystkie wydatki, takie jak bilet lotniczy, zakwaterowanie, karmienie i inne różne wydatki, które mają być wykonane podczas podróży.

Ta osoba pisząca ten list sponsorski może być kimś bliskim, takim jak rodzice, rodzeństwo, przyjaciele, kuzyni itp. Sponsor odpowiedzialny za ten list jest związany nie tylko z odpowiedzialnością finansową odwiedzającego, ale także z odpowiedzialnością prawną. On lub ona powinna być w stanie dać pełną pewność, że sprawi, że ambasada być w pełni przekonany, że masz kogoś, kto jest w stu procentach gotowy do sponsorowania ciebie. Niektórzy sytuacje żądać ten sponsorzy list pod kątem wiza, i tutaj jesteście:

 • Nie ma dowodów na fundusze finansowe.
 • Przedłożenie niekompletnych dokumentów.
 • Brak przekonujących powodów do podróży

Ten sponsorzy list pod kątem pewien wiza wola współpracownik ty uporządkować ten nakreślony cases powyższy. Niektóre sytuacje zdarzają się w przypadku niektórych wnioskodawców, którzy nie mają bliskich przebywających za granicą lub w zamierzonym kraju podróży. W rezultacie nie mają innego wyjścia, jak napisać ten list samodzielnie. W tym artykule, jesteśmy bardziej zaniepokojeni ktoś pisze list sponsorski o wizę w Twoim imieniu. Musimy znać znaczenie listu sponsoringowego do wizy

Co to jest pewien Sponsorzy List pod kątem Wiza?

Jest to rodzaj listu napisanego przez kogoś w imieniu osoby, którą zamierza sponsorować, aby dołączyć do niej w kraju Schengen. Na przykład, masz ciotkę, która zostaje w Kanadzie, a ona chce, abyś przyszedł, aby spędzić z nią wakacje. Oznacza to, że ona jest odpowiedzialny za wszystkie wydatki, takie jak bilety lotnicze, jedzenie, rozrywka, zakwaterowanie, a opłata za podróż z powrotem do domu dla Ciebie.

Ogólnie rzecz biorąc, oczekuje się, że płacisz za wszystkie te wydatki samodzielnie, ale ponieważ osoba (twoja ciotka) będzie płacić te rachunki za Ciebie, istnieje potrzeba, aby napisać list sponsorski o wizę. To jest list, który pokażesz im w ambasadzie, że ktoś jest odpowiedzialny za twoje wydatki. Jeśli nie możesz dostarczyć tego listu na inne dokumenty, których nie masz, nie będzie sposobu, w jaki uzyskasz dostęp do podróży lub odwiedzisz swoich bliskich.

Ważne elementy w liście sponsorskim do Visa

Istnieją kluczowe rzeczy, które jako sponsor musi zawierać w liście sponsoringu o wizę dla wnioskodawcy, aby to dopuszczalne w ambasadzie kraju, w których ubiegasz się, i są one:

 • Adres odbiorcy
 • Otwarcie pozdrowień
 • Cel listu
 • Cel wizyty
 • Daty podróży
 • Adres i dane sponsora
 • Dokumenty sponsora, takie jak dokumenty płacowe, wyciągi bankowe, zdjęcia paszportowe itp.
 • Lista miejsc, w których podróżny będzie podróżował przez sponsora.
 • Dobrze szczegółowa trasa przez sponsora
 • Końcowe zwroty grzecznościowe

Próbka listu sponsoringowego dla Visa

Pisząc ten list, sponsor musi być uczciwy, aby dostarczyć wszystkich niezbędnych informacji i uczynić list wystarczająco przekonującym, aby ambasada udzieliła zgody na sponsorowanie zamierzonej osoby.
Przykładowe:

Data:

Oficer imigracyjny

[Nazwa ambasady]

[Adres ambasady]

[Numer telefonu ambasady]

List sponsorski dla [Nazwisko wnioskodawcy] z paszportem nr
Szanowny Panie/Pani,

Ja, [Pełna nazwa sponsora] zamieszkała pod adresem [Kontaktowy sponsor] i obywatel [Nazwa kraju], celem mojego pisania niniejszego listu jest poparcie wniosku wizowego mojego [związku], [Nazwisko Wnioskodawcy].

Głównym celem jest odwiedzenie mojego [rodziców/rodzeństwa/sojusznika/innego], [Imię i nazwisko wnioskodawcy] w [Imię kraju] jest [cel podróży]. Będzie tu od [daty przyjazdu] do [data wyjazdu].

Podczas wyżej wymienionych dat podróży [on/ ona] będzie podróżował do [Podaj nazwy miasta/miejsca]. Ponadto [Imię i nazwisko wnioskodawcy] będzie znajdować się pod adresem [Adres sponsora lub adres hotelu]. Będę dbać o odpowiedzialność finansową za wszystkie wydatki podróży, poprzez [Zapewnienie środków finansowania].

Wszystkie odpowiednie dokumenty zostały dołączone do niniejszego listu sponsoringowego na poparcie poprzedzonych dokumentów.
Pozdrowienia.
[Imię i nazwisko sponsora]
[Adres domowy sponsora]
[Numer telefonu sponsora]
[Zawód sponsora]
[Podpis sponsora]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here