Irlandia Imigracja: Wszystko, co musisz wiedzieć o Irlandii

Czy byłeś o drugiej myśli o uznając Irlandii imigracji jako swoje ulubione miejsce, aby przejść, ale jesteś zdezorientowany o uzyskanie właściwej drogi, aby cię tam. Dwie opcje są dołączone albo jest tymczasowa lub stała wizyta. Są to dwa różne sposoby pobytu w Irlandii. Ważne jest, aby mieć szczegółowe informacje przed podróżą do Irlandii. To wiedza, którą posiadasz na coś, co poprowadzi Cię przez cały proces. W związku z tym będzie potrzebny prawidłowy dokument do migracji do Irlandii.

Migracja w Irlandii wymaga zarejestrowania informacji na stronie internetowej podczas składania wniosku online. Różne powody prowadzą do wzrostu liczby osób migrujących do Irlandii. W związku z tym powinna istnieć jedna szczególna rzecz, która wzbudziła twoje zainteresowanie tym krajem, taka jak wysokiej jakości edukacja, doskonała opieka zdrowotna, niski wskaźnik przestępczości, różnorodne możliwości itp. Niezależnie od przypadku, musisz być wyposażony w odpowiednie źródło wiedzy przed wyruszeniem w Irlandii.

Irlandia Immigration Work Permit & Visa

Zezwolenie na pracę jest niezbędne dla każdego, kto ma na dotarcie do Irlandii, ponieważ jest to licencja, aby umożliwić im jako cudzoziemców do pobytu i pracy w Irlandii bez molestowania. To zezwolenie na pracę, jeśli masz szczęście, pracodawca może ubiegać się o to w Twoim imieniu. Każdy kandydat, którego kraj nie jest członkiem Unii Europejskiej, musi uzyskać irlandzkie zezwolenie na pracę w Irlandii.

W przypadku wizy irlandzkiej musisz znać cel migracji do Irlandii, aby uzyskać właściwą wizę. Jest to cel, który określi rodzaj wizy. Wiza, o który będzie ubiegać się student, różni się od osoby, która chce przenieść swoją karierę do Irlandii. Pozwolenie na pracę i wiza to dwie różne rzeczy; w związku z tym, trzeba badania na własną rękę, aby nie popełnić żadnego błędu w irlandii imigracji.

W przypadku irlandzkiego pozwolenia na pracę jest ich ponad dziewięć i każdy, kogo wybierzesz, musi iść w parze z tym, co chcesz zrobić. To samo dotyczy uzyskania irlandzkiej wizy do Irlandii. Powinieneś być w stanie śledzić na wniosek obu z nich w sposób zorganizowany. Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest szukanie pomocy w irlandzkim konsulacie w twoim kraju zamieszkania. W każdej ambasadzie jest ktoś, kto działa jako przedstawiciel swojego kraju. Wniosek o pozwolenie na pracę i wizę powinien iść tak:

 • Składanie wniosku online
 • Uzyskiwanie podstawowych wymaganych dokumentów
 • Lista kontrolna dokumentów przez ambasadę Irlandii
 • Złożenie zezwolenia na pracę lub wniosku wizowego
 • Uiszczenie opłaty za zgłoszenie
 • Oczekiwanie na żądanie zgłoszenia

W ten sposób wniosek o wizę lub wniosek o zezwolenie jest śledzony sekwencyjnie, aby uzyskać zyskowny wynik. Nie ma sposobu, będziesz musiał skakać od góry i zacząć od środka. Ponieważ ma to związek z imigracją irlandii, irlandzka ambasada jest gotowa zwrócić uwagę na każdego wnioskodawcę, który chce przenieść się do Irlandii.

Rodzaje zezwoleń na pracę dla Irlandii Imigracja

Poniżej przedstawiono różne rodzaje pozwoleń na pracę, a oto one:

1. Ogólne zezwolenie na pracę:

Zezwolenie to jest przyznawane każdemu zawodzie, który nie ma wymogu, aby kwalifikować się do pozwolenia na umiejętności krytyczne. To zezwolenie na pracę można zdobyć, składając wniosek w ramach zawodu w Irlandii.

2. Małżonek lub zezwolenie partnerskie:

Ten rodzaj zezwolenia jest przyznawany małżonkom lub partnerom należącym do posiadacza zezwolenia na pracę o krytycznym znaczeniu w Irlandii. Dlatego, jeśli masz współmałżonka, możesz pracować na innych niekwalifikujących się miejsc pracy.

3. Zezwolenie na przeniesienie wewnątrz przedsiębiorstwa:

Jest to zezwolenie wydawane komuś, kto pracuje dla irlandzkiego pracodawcy i chce rzucić pracę, aby pracować dla innego irlandzkiego pracodawcy w tym samym mieście.

4. Zezwolenie na pracę na stażu:

To zezwolenie jest dla studentów, którzy szkolą się w innym kraju, ale co planuje przenieść się do Irlandii, aby zrobić staż.

5. Umowa o świadczenie usług Zezwolenie na pracę:

Są one przeznaczone dla pracowników zagranicznych, którzy pracują dla zagranicznych emigrantów, ale podróżują do Irlandii w imieniu swojego zagranicznego pracodawcy. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy irlandzki pracodawca kontaktuje się z pracodawcą pracownika zagranicznego.

6. Sportowe i kulturalne zezwolenie na pracę:

Zezwolenie to jest przyznawane cudzoziemcom, którzy mają dogłębną wiedzę, doświadczenie lub kwalifikacje w sporcie, aby pomóc w rozwoju sportu w Irlandii.

7. Możliwość zatrudnienia w umowie wymiany:

Są to obcokrajowcy, którzy podróżują do Irlandii wyłącznie w celu pracy w oparciu o międzynarodową umowę wymiany, z którą związany jest rząd irlandzki.

8. Pozwolenie na pracę w zakresie umiejętności krytycznych:

Jest to dostępne dla obcokrajowców o wysokich umiejętnościach, zapraszając do Irlandii, aby przyjść, aby wypełnić niektóre z tych
wolne miejsca, które wymagają umiejętności w Irlandii.

9. Możliwość reaktywacji zatrudnienia:

Są one przeznaczone dla pracodawców, którzy stracili prawo do pracy dla wszystkich irlandzkich pracodawców w Irlandii, ale prawo jest reaktywowane dla nich, aby rozpocząć pracę.

Rodzaje wiz dla Irlandii Imigracji

Istnieje wiele irlandzkich wiz, które odpowiadają celowi migracji do Irlandii. Z ich nazwisk, są one oczywiste dla każdego, kto je widzi. To jest powód, dla którego musisz skonsultować się z ambasadą Irlandii w celu uzyskania odpowiednich wytycznych w tej sprawie, ponieważ są one właściwą osobą, aby oświecić cię na wizie irlandzkiej. Oto rodzaje wiz irlandzkich:

 • Wiza biznesowa
 • Wiza turystyczna
 • Wiza do pracy
 • Wiza małżeńska
 • Wiza szkoleniowa
 • Wiza konferencyjna
 • Wiza turniejowa
 • Wiza medyczna
 • Wizy rodzinne lub przyjacielowe itp.

Ile potrzebuję do Irlandii Imigracji?

Po otrzymaniu wszystkich wymaganych dokumentów zarówno dla pozwolenia na pracę i wizy, istnieje kilka, które są zobowiązane do zapłaty w ambasadzie Irlandii, a cena wynosi 500 euro. Opłata umożliwia lub umożliwia rozpatrzenie formularza wniosku. Irlandia Imigracja może być wykonane przez wniosek online za pośrednictwem strony internetowej Naturalizacji i Imigracji Service.

Wniosku:

Imigracja w Irlandii ma do czynienia z wiedzą, aby móc przenieść się do Irlandii. Zezwolenie na pracę jest niezbędne dla każdego cudzoziemca, który chce pracować w Irlandii i zarabiać na życie. Odpowiednia wiza powinna być zastosowana do ambasady Irlandii.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here