Reality TV kiedyś wydawało się całkowicie jednorazowe, ale to od tego czasu okazał się kamieniem węgielnym nowoczesnej telewizji. Gatunek trwa już wystarczająco długo, aby mieć własne klasyki. Oto 10 hit reality show można binge-watch teraz.

Niesamowity wyścig

Biorąc bardziej optymistyczny ton niż wiele konkursów reality TV, to glob-trotting show gospodarzem Phil Keoghan następujące zawodników, jak dosłownie wyścig na całym świecie. Zespoły (zazwyczaj dwie osoby z osobistym połączeniem) czasami kończą walkę, gdy pękają pod presją. Ale show jest bardziej o odkrywaniu cudów świata niż oglądanie ludzi krzyczeć na siebie.

Sezony 1-29 The Amazing Race są przesyłane strumieniowo na Amazon Prime Video ($ 119 rocznie po 30-dniowym bezpłatnym sezonie próbnym) i Hulu ($ 5.99 + miesięcznie po siedmiodniowym bezpłatnym sezonie).

America’s Next Top Model

Host Tyra Banks wprowadził świat do koncepcji “smizing” (uśmiechając się oczami, oczywiście) z tym poszukiwaniem najbardziej gotowych pięknych ludzi. Może nie każde wyzwanie rzeczywiście odnosi się do modelowania, ale Banks i show sędziów umieścić te wspaniałe zawodników poprzez rodzaj rygorystycznej konkurencji mogą spodziewać się znaleźć w efektowne, ale cutthroat rzeczywistym świecie modelowania.

Survivor

Popularność reality show konkurencji rozpoczęła się od tej odcinkowej CBS, która nadal będzie silna 20 lat po premierze pierwszego sezonu. Gospodarz Jeff Probst przewodniczy zespołom “rozbitków”, którzy są pozostawieni do walki o siebie w niegościnnej pustyni. Dynamika interpersonalna jest tak fascynująca, jak wysiłki przetrwania, jak uczestnicy tworzą (i zerwać) sojusze. Jest to badanie w ludzkiej naturze z torami przeszkód.

Sezony 1-40 Survivor są przesyłane strumieniowo przez CBS All Access ($ 5.99 + miesięcznie po siedmiodniowym bezpłatnym sezonie), sezony 1-34 są przesyłane strumieniowo na Hulu ($ 5.99 + miesięcznie po siedmiodniowym bezpłatnym sezonie), a 19 wybranych sezonów jest przesyłanych strumieniowo na Amazon Prime Video ($ 119 rocznie po 30-dniowym bezpłatnym sezonie).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here